תפילה

מצאנו כמה אתרים שעוסקים בנושא התפילה ביהדות, ובתפילות אישיות ומקוריות שכל אחד יכול למצוא את עצמו בהם:

כתיבה יוצרת

יש לכם ברכות או תפילות משלכם (גם באנגלית)

שלחו לנו נשמח לפרסם לזיכוי הרבים greeting148@gmail.com

אתר תפילה

  1. אתר תפילה (אתר התפילות הישראלי) הוא אתר שמטרתו לחזק את התפילה בעם היהודי, ולהעמיד לרשות המתפללים תפילות אישיות בכתיבה יוצרת + מאמרים, חיזוקים בעבודת הלב היא התפילה, סדרי תפילה, סגולות, ועוד… האתר מכיל גם סדרי תפילה לחגי ישראל ומועדים, כמו סדר אושפיזין, נטילת לולב, הדלקת נרות חנוכה, ועוד.
  2. ברסלב מאיר הוא אתר שמשמש כמוקד תפילות ומציע מאגר שלם של תפילות מהספר ליקוטי תפילות לרבי נתן מברסלב. כמו כן באתר מדור לנושאי התפילה בנוסחים שונים לכל מגוון העדות כגון תפילת הדרך, ברכת המזון. האתר מאפשר למשתמש לבחור בנוסח התפילה שלו (אשכנז, ספרד, או מנהג ברסלב או חב"ד), ולהשתמש בו באמצעות הסמארטפון בצורה נוחה לקריאה וגם להדפסה והורדה. האתר מכיל גם נוסחים לברכת המזון, פרקי אבות, תהילים, משנה, ועוד.
  3. אתר תפילה – אתר ובו כל הנוסחאות של סידורי תפילה.
  4. אתר הברכות של ישראל – מטרתו לעודד את המתפללים להביע את השבח וההודאה שלהם לאלוהים בדרך ייחודית ואישית. האתר מכיל קטעי תפילה בשבח, המשלבים פסוקים, מאמרי חז"ל, ומשלי החכמה, בנוסח שהמתפלל מדבר לאלוהים בשפה שלו בעניינים שחשובים לך. האתר מציע למשתמש לבחור בנושא שמעניין אותו (למשל, החיים, הבריאות, המשפחה, העבודה, החברים, הארץ, העם), ולהשתמש בדוגמאות המוצעות או לחבר כל אחד את התפילה שלו.
  5. ויקיפדיה היא אנציקלופדית אינטרנט שמאחדת מאמרים שנערכו באופן שיתופי. בערך "תפילה (יהדות)" מוסבר מהי התפילה במשמעותה "עבודה שבלב", מהי מבנה התפילה, מהי השעה לתחילת התפילה, מהי החשיבות של "מניין 10 אנשים" וכו'.

אנו מקווים שמידע זה מעניין אתכם הגולשים ותשתמשו בחומר הזה לתועלת התפילה. נשמח לשמוע את דעתכם. 😊

הראה עוד ברכות

תגובה אחת

  1. פינגבאק: שושי אסייאג

כתיבת תגובה