כרטיס ברכה ליום נישואים

ברכה ליום נישואים לאישתך או לבעלך. העיקר שלא תשכחו את היום הנפלא בו החלטתם להיות לבשר אחד! רוצה להראות לאישתך כמה אתה אוהב וחושב עליה ? עיצבנו עבורך ברכה שתשמח אותה רק צריך להכנס ולשתף בקיר שלה ברשת.

ברכה ליום נישואים

יום הנישואין זהו היום המיוחד שבו יצאנו שני אנשים למסע ארוך ומרתק לבנות וליצור ביחד – חיים ועולם משלנו.עד עכשיו הסרט והמסע היה מרתק ונפלאה מתפלל ומאחלת לפרקים נוסיפים מושלים בהשגחה ממרומים וברכת אלוהים.

ביום חתונה יש לזוגות הזדמנות להביע את אהבתם ומחויבותם זה לזו מול בני משפחה וחברים אבל גם ביום הנישואים צריכים להזכר ולהשקיע כי כל שנה מתעוררת לה הקשר של החתונה, הרוח וההתלהבות של הפעם הראשונה… הברכה ליום הנישואין היא דרך מיוחדת לזכור ולכבד את המאורע החשוב הזה של התקשרות בגוף ונפש במילים של תקווה ושמחה ואיחולים לעתיד נפלא. בין אם את/ה נותנים ברכה עבור בעלך או אשתך, המילים הללו יישמרו במשך שנים רבות.

הנה כמה ברכות מיוחדות שיביאו שמחה ואהבה ביום הנישואים שלכם:

  • מאחלת לנו חיים מלאים בצחוקים והרפתקאות מרתקות, אהבה סוערת, ותשוקה בוערת, שתמיד נהיה עזר אחד לשני להשלים את החסר וחוץ מזה שום דבר לא בוער, העולם יכול להתפוצץ אבל לא האהבה שבניינו! יום נישואין שמח לנו!
  • אהוב ליבי, שלמות גופי ונשמתי, מאחלת לך חיים שלמים של שלווה נחת ממני אישתך והילדים והנכדים, שמחה ואושר שנים ארוכות של שיתוף ובנייה בהבנה – יום נישואין מושלם ומאושר כמו ביום החתונה…

מזל טוב ענק ועוד הרבה שנים מאושרות

  • מאחל/ת לך ולנו המשך חיים שלמים ומושלמים של אהבה ושמחה – כשאנו חוגגים עוד שנה ביחד! אהובי/תי, מי יתן וכל יום נישואין יהיה מיוחד כמו הראשון מלא בשמחה ובששון. יום נישואין שמח!
  • מאחלת לשנינו חיים שלמים של אהבה, שמחה ואושר. תמשיך להיות גבר מלא וב"כושר", צחוק ואושר ועושר! מאחלת לך כל טוב ביום השנה שלנו.
  • מאחלת לשנינו חיים שלמים של אהבה, אושר ושמחה ביום המיוחד שלנו. יום נישואין שמח!

חתן,כלה,ריקוד,שחור לבן,ברכה,יום נישואין
ברכה ליום נישואין

מזל טוב ליום הנישואים, ברכה ליום נישואים

ברכות נוספות ליום הנישואים

חתן וכלה,בלון,לב,ברכה ליום נישואין
ברכות ליום הנישואין
חתן וכלה,בלון,לב,ברכה ליום נישואים
ברכה ליום נישואים
הראה עוד ברכות

כתיבת תגובה

מתנות לאביונים

איפה השמחה שלך?

תשמח/י עניים הגונים ממשפחות וילדים נזקקים לשמחת פורים,
תרמו בעין טובה ויד נדיבה - מתנות לאביונים, המתנה האהבה שלך תעלה חיוך לנזקקים...
וממרומים יחייכו וישמחו גם אותך ותראה ישועות וניסים !!
ביחד, נוכל להשפיע לאורך זמן ולהפיץ שמחה לאלה הזקוקים לכך ביותר.

לתרומות וישועות - הקליקו

זכר למחצית השקל