תקנון האתר

תנאי שימוש באתר "ברכות"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

אנא קראו תנאים אלה בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בהם.

  1. קדימון

    אתר "ברכות.co.il" – "אתר הברכות של ישראל" – "אתר הברכות והתפילות הישראלי" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ברכות ליום הולדת לילדים ברכות ואיחולים לילדים ולכל הגילאים, ייצוגי עבור "ברכות" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו לקמן.

    בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, תפילות, ברכות, בדיחות, שיתוף מדיה כגון כרטיסי ברכה, תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

    הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי המדיה השונים או באתר.

  2. קניין רוחני

    האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים בזכויות שמורות ומוגנות לזכויות יוצרים לאתר "ברכות.co.il". ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "ברכות.co.il" על פי כל חוק ודין בישראל ובחו"ל. ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "ברכות.co.il". למעט אישור שיתוף אישי של הברכות והכרטיסי ברכה – בוואטסאפ וע"י חשבון אישי בפייסבוק טוויטר וכד'. לא לשימוש מסחרי כפי שיפורט בהמשך – כל תביעה או נזק שיבוא למשתמש אינם באחריות האתר, וללא אחריות "האתר" ו/או בעליו על כל צד שימוש שהוא, גם אם הוא פרטי לא מסחרי, ועמד בתנאי השימוש של החברות שהוזכרו לעיל, מהם האתר יוצר כרטיסי ברכה ו/או מדיה ו/או גרפיקה עם תוכן ברכות לכל אופניו גם אם שותף ברשת החברתית.

כל זאת קנין רוחני של האתר "ברכות" למעט את היצירות והגרפיקה והחומר הנלקח מאתרי שירות כגון https://www.freepik.com ; https://pixabay.com ; חיים משה בפייסבוק ; איורים של אהרל'ה שבהם הכללים הינם לפי החוקים וההסכמים המפורטים כל אחד לפי תנאיו עם בעלי האתרים.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, תפילות, ברכות, בדיחות, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש. כל תביעה או נזק שיבוא למשתמש אינם באחריות האתר.

3. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות [כולל שבתות וימים טובים] ו/או חוסר מענה מצד האתר "ברכות.co.il".

קישורים לאתרים חיצוניים כולל פרסומות מכל מדיה מפרסמת : כגון גוגל אדוורדס וכדו' אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "ברכות.co.il" ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

4 . ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש משירותי האתר, בין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "ברכות.co.il".

5. גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר. למעט גולשים אשר מכניסים ברכות בק3שות לתפילה בתגובות של האתר [ולא שולחים במייל נפרד או טופס שליחה המיועד לכך] – אשר בשליחת התגובה הם מסכימים שיפרסמו את השמות לציבור. ואין אחריות האתר ולא תהיה שום תביעה וטענה משום צד שהוא הן של השולח הן של שם האדם שביקשו עבורו את התפילה או הברכה – על צוות האתר באם אישר תגובה כזאת במזיד או בשוגג. גם אם נגרם  בכל צד ואופן שהוא בשליחת התגובה עם השמות לברכה שהוזכרו בתגובה.

6. אחריות לגבי התכנים

הינך מאשר כי הובהר לך מפורשות, כי השירותים והמידע הכלולים באתר מוצעים לך כפי שהם "AS IS". לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הספק בגין התכנים, יכולותיהם, מגבלותיהם, או התאמתם לצרכיך. בכפוף לאמור בתקנון זה – גם אם הלשון לא הייתה ברורה ו/או מטעה – הכל מוטל על אחריות המשתמש בכל האופנים והצורות שיכולות להיווצר, ללא כל טענה ו/או תלונה ופניה משפטית ובהתנערות מלאה מצד האתר כותביו והגרפיקאים מתכנתי האתר וכד'…

7. שיפוי

המשתמש מתחייב לשפות את האתר, עובדיו, מנהליו או מי מטעמו בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט – עקב הפרת תנאי שימוש אלה ו/או מהפרת הוראות דין כלשהי או זכויות צד ג\' כלשהן על ידי המשתמש.

8. פנה אלינו

באם אתה סבור כי פורסם באתר תוכן הפוגע בך מטעם כלשהו, או כל בעיה אחרת – אנא פנה אלינו לפי הפרטים שלהלן ואנו נשתדל לטפל בפנייתך בכל ההקדם. פניות ניתן להעביר לכתובת הבאה: greeting148@gmail.com

9. איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחלוקת או נזק או תביעה – אתם מסכימים להלן כי על כל ספק ו/או תביעה דיון או בירור הדין – יהי על פי בירור ופסק הבית דין צדק לעדה החרדית "הבד"ץ"- כתובת, שטראוס 26 א. תא דואר. 5006. עיר, ירושלים. או על פי בית דינו של בד"צ בני ברק, בראשות הרה"ג ניסים קרליץ רח' הרב שך 46 בני ברק.

הוספת ברכות – ע"י משתמשים לאתר הברכות של ישראל :

מוסכם ומובהר כי הגולשים/המשתמשים המוסיפים קטעים לאתר, עושים זאת על אחריותם הבלעדית וכי הם מקנים את זכויות היוצרים ל"אתר הברכות והתפילות הישראלי" "אתר הברכות של ישראל" ברכות" – לשימוש חופשי בטקסטים. מובהר ומוסכם בזאת כי גולש אשר מעלה תכנים לאתר, ובכללן, ברכות, טקסט, קטעי וידאו, אודיו או מידע בכל צורה שהיא, נותן בזאת ללא תמורה רישיון שימוש בתכנים אלו לבעלי האתר עבור כל שימוש שהוא, לרבות הפצתם ופרסומם בכל מדיום. בנוסף, מובהר ומוסכם בזאת כי גולש אשר מעלה את התכנים האמורים לאתר נותן בזאת ללא תמורה רישיון שימוש בתכנים אלו לגולשים/משתמשים אחרים עבור שימוש פרטי בלבד בתכנים אלו.

מוסכם ומובהר כי גולש/משתמש אשר עושה שימוש כלשהו בתכני האתר, מתחייב כי השימוש האמור יעשה למטרות פרטיות בלבד, ולא יעשה כל שימוש בתכני האתר, למטרות מסחריות, עסקיות, קידומיות או אחרות. יחד עם זאת, המשתמש מתחייב שלא להעתיק חלקים נרחבים מהאתר עבור כל מטרה שהיא ובכל אמצעי שהוא, לרבות data mining, information collection בין אם באופן ממוחשב ידני או באמצעות אמצעים אוטומטיים כאלו ואחרים, כגון רובוטי איסוף מידע וכו\'.

מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל פגיעה או נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם למשתמש כתוצאה משימוש באתר. המשתמש מודע לכך שכל שימוש שהוא עושה באתר מבוצע באחריותו בלבד. כמו כן, לא יהיו אחראיים בשום אופן על התכנים המוספים ע"י המשתמשים והשימוש שיעשו המשתמשים בתכנים הנמצאים באתר (כל פגיעה או נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם למשתמשים כתוצאה משימוש באתר).

מובהר כי אין באפשרות מפעילי האתר לעקוב, לסנן, לנטר ולפקח על התכנים המועלים ע"י המשתמשים. לפיכך, האחריות על תכנים אלו מוטלת על המשתמשים שהציבו אותם באתר בלבד, ובאחריותם הבלעדית לשאת בכל נזק ולשפות את מפעילי האתר בגין כל תביעה שתוגש בגין תכנים אלו.

למרות האמור לעיל, מפעילי האתר שומרים לעצמם את הזכות למחוק, לערוך ולהשמיט תכנים הנוגדים את נהלי השימוש באתר, וזו לפי שיקול דעתם הבלעדי. אין לראות בהחלטת מפעילי האתר לעשות כן קבלת אחריות על התכנים המופיעים באתר שלא הוצבו על ידם.

מפעילי האתר לא יהיו חייבים ו/או אחראים בין במישרין ובין בעקיפין במתן פיצוי אקראי או באופן מיוחד או פיצוי הנובע כתוצאה משימוש או מאי היכולת להשתמש בשירותי האתר וכן כתוצאה מכניסה ללא רשות או משינוי הודעות או נתונים של המשתמש, אפילו אם נמסר למפעילי האתר על האפשרות של אבדן שכזה.

השירות מוצע למשתמש כמות שהוא ומפעילי האתר לא ישאו בכל אחריות להתאמתו לצורכי המשתמש ו/או למטרותיו. המשתמש מצהיר בזה, כי ידוע לו שמפעילי האתר אינם אחראים לכל שימוש שהוא עושה, בין במישרין בין בעקיפין, בשירות ובתנאיו וכי הוא אחראי באופן בלעדי ומלא לכל שימוש שהוא עושה או יעשה בשירות.

מפעילי האתר, לרבות מנהליהם, עובדיהם וכל מי מטעמם, לא יהיו אחראים בגין כל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע ו/או בתוכנו ו/או בגין ביטול ו/או הפסקת השירות לרבות בגין שיבושים ו/או ליקויים בהעברת המידע בין אם נגרמו במזיד על ידי צד ג\' כלשהו ובין אם נגרמו בשל תקלה כלשהי.