תודה למורה

שמעתם פעם על תלמידים שרוצים לומר תודה למורה ?
כן, תלמיד נורמלי מבין שכל מורה משקיע הרבה כוח לתת
ולהעביר חומר לטובת התלמיד גם אם החומר לא תמיד קל ומובן…
אז מילה טובה היא חובה למורה הטובה !

תודה למורה

בס"ד.

למורה
שטורחת לגוון בשיעורים
שהכל מחושבן
עד לפרטים הקטנים
שנמצאת בקשר רציף עם ההורים
שמשתפת אותנו במסקנות והרהורים
רצינו על קצת מהכל להודות
אנחנו שעל ההתמסרות מעידות
למורה שרואה רק את ההצלחות
ולא אורבת מחכה למעידות

למורה שאנחנו חייבות לה
את שיפור המידות
לא יספיקו גם כמה עמודות
לנסות לתאר, לשבח, להתוודות
תודה ענקית ממנו נשלח
מורה שלעולם לא תשכח

לעוד כרטיסי תודה כנסו :

מי היה מאמין שאני אי פעם יאמר תודה למורה @#$%& ומי ששוע את זה בטח חושב ובטוח שהשתגעתי… הוא די צודק… אבל לא ממש – כי אני פשוט אחרי כל המלחמות והקשיים – פשוט קלטתי כמה השקעה כמה סבלנות כמה כוחות הוצאת בשבילי בשביל שיכנס משהו ראש בשבילי לא בשבילך כי לך כבר יש עבודה (עם רמת סיכון גבוהה – חחח) אבל ממש כל זה השקע בעצם עבורי… נשמע הזוי אבל פתאום קלטתי ואני חוזר בתשובה ופשוט רוצה לומר מכל הלב והערכה גדולה – תודה.

אני מרגיש כל כך מבורך שיש לי מורה כמוך שלא רק דוחף אותי להשגת המטרה שלי אלא גם תומך בי בכל צעד, מסור, חרוץ מלא סבלנות – ובעצם אתה הייתה תמיד – האדם החכם ביותר בכיתה! אני 'אסיר תודה' לך – ושמח להיות תלמיד שלך. תודה.

למורה תודה ! יהי רצון שאלוהים ישלם לך במידה טובה מרובה (כי רק הוא יכול לשלם לך ולהשלים על כל הסבל שעברת איתנו (ו… לפעמים.. גם איתי) בכיתה וברחמים כמו שהשקעת בנו מאמצים עילאיים ואינסופיים, אין הרבה מורים כמוך שנותנים מעצמם בכל מה שהם עושים. אז תודה למורה. אני אסיר תודה להיות תלמיד שלך. תודה שאתה מאתגר אותי ומחדיר בי תשוקה ללמידה, ובמיוחד אמונה שגם אני יכול להצליח!

תודה למורה – כל המאמצים והעבודה הקשה שהשקעת כדי להוציא מאיתנו את המיטב לעולם לא ניתן להחזיר במילים בלבד. אנחנו יכולים רק להרגיש אסירי תודה על כך שיש לנו מורה כמוך! השם יגמול לך כגמולך הטוב!

תודה למורה – מאחל למורה שמשמיים יתנו לך – שנה טובה כמו שנתת לנו!?@#$%& זה ברכה או… ?!@#$%& חחחח זה רק בדיחה, אחרונה המורה, מבטיח!

הראה עוד ברכות

כתיבת תגובה