20+ מכתבי תודה לגננת משקיעה לסוף שנה או כל השנה

מכתב תודה לגננת משקיעה / ברכה לגננת + מכתב הערכה לגננת לסוף שנה ו/או גם לכל השנה. בטח חשבתם כמה מגיע לה מילה טובה הרי היא רוב היום מטפלת באוצר הכי יקר שלנו, אז הנה כמה מילים תודה לגננת מאמא מפרגנת !

מכתב תודה לגננת

לגננת היקרה.
שמהווה דמות חינוכית יוצאת דופן לילדנו.
שמשקיעה, מתמסרת ומטפחת כל אחד באופן אישי.
ודואגת שהכול יהיה הכי מושלם שבעולם.
תודה ענקית מעומק הלב.
מאחלים שפע של הצלחה, בריאות ונחת!
בהערכה רבה.

תודה רבה וברכה לגננת משקיעה

שאת כוחה משקיעה ומעבירה בחום ונחת.
לאוצר הכי יקר שלנו.
רואים שהוא חוזר רגוע נקי בחיתול, ובלי רוח של בלבול.
שמח מהידים המטפלות בחום ואהבה מסורה.
ושוב תודה – בהערכה רבה.

ברכות קצרות לגננת / מכתב קצר – תודה לגננת

• תודה שדאגת לאוצר שלי הכי יקר – שלי בכל יום ובוקר. מעריכה מאד ולעולם לא אשכח את השינויים והגידול הנפלא שעשית בחייו – תודה!

• תודה רבה על כך שאת נלהבת ןכל כך סבלנית בכל יום לקבל וללמד ילדים/ות כה צעירים/ות בפנים מאירות וסבלנות מלטפת. אני חייב/ת להודות לך אלפי תודות. על השפעתך על הצמיחה והצלחתו של הילד/ה.

• אני כל כך נרגש שאת נותנת לילדים שלי את הטיפול הכי טוב להם את כל הבוקר מחליפה אותי בתור אמא. תודה שהיית כל כך אדיבה ומתחשבת.

• אני מרגישה אסיר תודה על כך שיש לך אותך בתור הגננת של הילד/ה שלי [שם הילד/ה] ___________. תודה על הסבלנות ועל איכות הטיפול שאת מספקת בכל יום ויום.

• ברצוני להביע את תודתי הכנה אליך על שהכנת את שם הילד/ה _________ שלי לחיים של הצלחה. את הגננת הטובה ביותר לחינוך לגיל הרך שהכרתי!

• אני כל כך אסיר/ת תודה לך על הסבלנות, ההתלהבות והתשוקה שלך. אני מאוד מעריך את העבודה הקשה שלך.

• אנו ההורים של ________ מעריצים אותך כל כך ומעריכים את כל האכפתיות והמחויבות שלך לחינוך ילדנו. את אחת למיליון!

• אני אב / אמא של [שם הילד/ה]__________ אסירי תודה על כך שיש מישהו כמוך שתורם לצמיחתו ולרווחתו הרגשית של הילד/ה שלנו. שוב תודה לך על שגרמת לנו להרגיש בנוח ובטוחים, כשאנחנו רחוקים – הילד/ה שלנו בידים טובות ומלטפות. את גם מעניקה לילד/ה וגם לנו עבודה רגועה יותר. תודה רבה ממש מעבר לציפיות!

ברכה לגננת

תודה לגננת המיוחדת: בך מתקיים הנאמר: מי שמחנך ילדים טוב, ראוי לכבוד יותר מאשר מי שמייצר אותם!

• אם למישהו מגיעות תשבחות על הגדילה והצלחת הבן / הבת שלי, זאת את! את עבורינו ועבור ילדינו – האדם הכי חשוב בעולם. אנחנו באמת מאושרים שיש לנו אותך! תודה.

• תודה שתמיד גרמת ל[בת/בני] להרגיש מיוחדת, אהובה ודואגת לה.

• תודה שלימדת את [הבת/בני] שלי אומנויות ואומנות. [היא/הוא] נהנים לצייר ויכולים להחזיק עיפרון בצורה מושלמת מוכנים לכיתה א'.

  • ברכה לגננת משקיעה!!! אני כל כך מוקירה, תודה והערכה מכל הלב – לגננת שמרנינה ל……. כל יום מחדש את הלב. גם אנחנו ההורים כל כך מרותקים מהאישיות רואים את זה על הילדים – כל כך מדהים!
  • בעבודתך המדהימה, את משאירה סימן ורושם טוב – בלב של הילדים כולנו נהנים מודים ומשבחים להשם במרומים שיש לנו אותך… תודה שאת בראש המחשבות, ואנחנו לא יכולים לחכות לראות אותך רק בשמחות.
  • וואו! איזה גננת משקיעה זכו ילדי -אני אומרת תודה עד בלי די! ברכות לך על האהבה שאת מעבירה להם בגן. הילדים שלנו ממש מאושרים בזכותך. אנחנו מעודדים ומעריצים את העבודה הנהדרת שלך!

(מזל טוב) לגננת המשקיעה והמדהימה שלנו! את 100 בעבודתך, איך אנחנו יודעים שאת נותנך 100 מעצמך – כל מילה וליטוף – רואים את זה בשמחה שלם המאירה על הפרצוף, הילדים אוהבים אותך, ואנחנו מעריכים אותך מאוד! תמשיכי לגדל שעשועי העתיד שלנו ושל כל ילדי ישראל – תתמלאי בכל ברכות האל.

שיהיו לך ימים מלאים בשמחה וצחוק, גננת המשקיעה המדהימה! אנחנו מודעים לכל העבודה הקשה שאת עושה, ולכן אנחנו שלחו אלייך ברכת SMS.

וואו! חגיגה בגנן! 🌼 אחת המופלאה שלנו, הגננת המדהימה! מברכת אותך על המעשים החשובים שאת עושה לילדי הגן. משקה ומטפחת את האור והשמחה לחייהם, משחקים והתנהגות עם חברים ועמידה בסדרים ועם קשיים. ואנחנו על כל זאת אותך מעריצים, ואת העבודה והתוצאות – המדהימות שלך.

שתהיי מלאת שמחה, בריאות, ורעיונות מדליקים הכל העשר אצבעות! 🌺🌸💐

עוד ברכות ומכתבי תודה לגננת לחגי ישראל

הראה עוד ברכות

כתיבת תגובה

מתנות לאביונים

איפה השמחה שלך?

תשמח/י עניים הגונים ממשפחות וילדים נזקקים לשמחת פורים,
תרמו בעין טובה ויד נדיבה - מתנות לאביונים, המתנה האהבה שלך תעלה חיוך לנזקקים...
וממרומים יחייכו וישמחו גם אותך ותראה ישועות וניסים !!
ביחד, נוכל להשפיע לאורך זמן ולהפיץ שמחה לאלה הזקוקים לכך ביותר.

לתרומות וישועות - הקליקו

זכר למחצית השקל