ברכה ותפילה להחזרת אהבה

ראיתי כתוב על הקיר – הירח מלא ואת חסרה! האמת ישר הבנתי שזאת ברכה ותפילה להחזרת אהבה של מישהו שבור ומלא בלב כואב! לפניכם ברכה להחזרת אהבה עם קישור לתפילה להחזרת אהבה מאתר התפילות של ישראל.

תפילה קצרה להחזרת אהבה

הירח מלא ואהבת חיי חסרה – ריבונו של עולם תשלח אותה אלי בחזרה !

ותרחם על כל עמך ישראל הצרכים למצוא את זיווגם, שיזכו למצוא זיווגם במהרה, זיווגם האמיתי, זיווגם ההגון להם מן השמיים, ויזכה כל אחד להתעורר אליך בשעת ההתקשרות, כי אתה בעל הרחמים ובעל הסליחות אתה פועל ישועות ועושה ניסים ונפלאות, אנא ברחמים תן לי את הנס שלי והחזיר לי (שם הזן/בת זוג) ___________ אהבת חיי, שבלעדיה ליבי חסר ושבור ואני מרגיש גמור… אנא מחול לי סלח לי רחם עלי כי מלא כוח הסבל כשאני מרגיש/ה בודד/ה ועצוב/ה כשהוא/היא לא מתקשר/ת אלי, ואין לי עם מי לשתף ועם מי לחלוק רגשות ושמחות….

להמשך התפילה כנסו – תפילה להחזרת אהבה מאתר תפילות ישראל

תפילה להחזיר את האקס

אלוהים אדירים השוכן במרומים המזווג זיווגים ככתוב מהשם אישה לאיש, המשכין שלום בין איש לאישתו.
לפני שאתחיל בתפילתי אבקש לומר שאני מודה לך אלוקים על כל הברכות הרבות שהענקת לי, על כל הימי חסד והטוב שאתה גומל איתי למרות כל הטעויות והקטנויות שעוברים עלי. על ימים שמצאתי את אהבת חיי, החלק החסר שמשלים אותי.

ריבונו של עולם אתה יודע כמה האקס יקר היה לי. בתקופה קשה זאת שנפרדתי מהאקס שלי זה כואב לי בלב ובנשמה והמוח מבולבל ללא תקנה.
אויי, אלוהים שלי רציתי שתדע כמה חסרה לי זאת האהבה, על כן אני מתפללת שתעשה ברחמיך הרבים ונפלאותיך שהאקס שלי יחזור בחזרה, ונשב ונתיישב איך לבנות בחזרה את האהבה, לדעת לוותר ולהשתפר, כדי שנוכל ליצור מחדש את האהבה שהכנסת בנו.

להמשך התפילה כנסו…. תפילה להחזיר את האקס